POZNAJ LUCA

FIRMA
Jesteśmy w 100% rumuńską firmą, założoną w 2010 roku, której misją jest oferowanie klientom produktów wysokiej jakości - o wyjątkowym smaku, wypiekanych na miejscu i szybko podawanych. Pod hasłem FACEM BUN, FACEM BINE® (DOBRE RZECZY, DOBRZE ZROBIONE®) na terenie Rumunii stworzyliśmy sieć ponad 140 zarządzanych przez nas placówek, rozmieszczonych tak, aby były widoczne i łatwo dostępne. Od 2024 roku nasz dynamiczny rozwój na rynku rumuńskim kontynuujemy także na rynku polskim.

WARTOŚCI
Dzięki ambicji, wytrwałości i odpowiedzialności w ciągu ponad 14 lat zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. W dalszym ciągu dbamy o te same wartości, od których zaczynaliśmy: szacunek dla tradycji i uczciwość. Wartości, które zapewniają stabilność w ciągle zmieniającym się świecie i które pomogły nam stworzyć solidne, długoterminowe partnerstwa.

ZESPÓŁ
Nasz zespół to ponad 2500 zaangażowanych osób, które tworzą dynamiczne środowisko pracy oparte na odwadze, innowacji i dbałości o szczegóły. Wspólnie stworzyliśmy odpowiedzialny model biznesowy, często będąc pionierami w swoim segmencie rynku, zarówno pod względem operacyjnym, handlowym, jak i produkcyjnym. Jesteśmy z tego dumni, a jednocześnie to dla nas motywacja do podejmowania nieustannych wysiłków na rzecz utrzymania naszej pozycji i wypełniania zobowiązań wobec naszych klientów.